Цікаві новини

Що таке Kindle Amazon і навіщо вона потрібна?

Amazon Kindle є електронною книгою, що тривалий час лишається на вершині свого сегменту, щоразу завойовуючи лояльність та оплески користувачів. Однозначно, це найзручніший формат для зберігання, транспортування вашої приватної бібліотеки та доступу до неї, де б ви не були.

Втім, ще є багато користувачів, що, незважаючи на всі переваги Кіндл, досі не розуміють її суть. Для них – ця стаття від фахівців Avic, магазину гаджетів та електроніки з Харкова, де електронні читалки https://avic.com.ua/elektronnyie-knigi/proizvoditel–amazon представлено в широкому асортименті.

Що таке Amazon Kindle?

Kindle від Amazon – це пристрій, що працює як електронна книга. Проте Кіндл підтримує не лише книги, а й газети та журнали, що видаються у форматі, сумісному з його стандартами. Перший Kindle був випущений на ринок у 2007, і з того часу зростання його популярності є експонентним.

З роками Kindle зазнав значних покращень з погляду продуктивності. Дисплей на основі електронного чорнила є одним з найкращих у своєму класі, дозволяє користувачам годинами улюблену літературу без навантаження на зір. А деякі моделі підтримують функцію «скріншот».

Як працює Kindle – фішки e-book

Читалки підключаються до мереж Wi-Fi для роботи з магазином електронних книг Amazon: тут можна завантажити літературу, що ви купити, для читання. Або ж обрати серед безкоштовних варіантів.

В розпорядженні користувача Amazon Kindle – величезна тека книжок з мільйонів одиниць. А якщо бібліотека з міста чи містечка, де ви живете, бере участь у програмі Кіндл, її книги також можна взяти напрокат, не виходячи з дому.

Ще одна цікава фішка – можна позичити книгу другові на період, що не перевищує 14 днів, якщо в нього також Kindle. Зверніть увагу, що обмінюватись книжками можна не всіма, а такими, що мають певний знак. Для покупки ж книг вам знадобиться Kindle Unlimited.

Kindle Unlimited: книжковий Netflix

Ресурс дуже схожий на стрімінговий сервіс відео: ви платите щомісячну плату, а натомість отримуєте у своє розпорядження величезний каталог книг з можливістю завантаження на свій пристрій.

Варто зазначити, що Kindle Unlimited – це не 100% повна бібліотека Кіндл. Але й тут користувач отримує доступ до мільйонів одиниць літератури. Amazon Kindle tablet

Переваги та недоліки Kindle

Переш, ніж купити Амазон Кіндл, потрібно розібратися, які є плюси та мінуси цих, без сумніву, передових електронних книг. Почнемо з переваг.

  1. Книжковий магазин Amazon – один з найбільших і з найбільшим розмаїттям найменувань.
  2. Є різні моделі Kindle для задоволення ваших потреб. Від базових до пристроїв з додатковими можливостями та функціями.
  3. Автономність Kindle – більш ніж пристойна, а технологія електронних чорнил екрану робить процес читання приємним і схожим на читання справжньої паперової книги.
  4. Читалки Кіндл (не всі) також водонепроникні, якщо пролити на них воду чи якийсь напій, з ними нічого не станеться.

Щодо причин не купувати Kindle, виокремимо такі.

  • Kindle – це не багатофункціональний планшет, на який можна встановлювати програми або ігри. Якщо ви купуєте один із цих рідерів, ви повинні мати на увазі, що ви можете використовувати його тільки для читання цифрових книг.
  • Екран Кіндл досить тендітний, з ним краще працювати, додавши захисну кришку. Проте цей недолік є більше суб’єктивним.
  • Неможливість збільшити внутрішню пам’ять – ще один мінус. Kindle не має пристрою читання SD-карток, тому ви зможете використовувати лише внутрішню пам’ять. Це пов’язано з хмарною моделлю, за якою Amazon працює з цими пристроями.

Загалом, недоліки Kindle не є критичними, та їх легко «перекривають» численні переваги. Отже, сенс купити є. І це дещо інше, ніж більшість читалок на ринку. Як iPhone в світі смартфонів.

Замовити електронну книгу Амазон Кіндл з доставкою по Україні вигідно на avic.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button